Alicja Król Dietetyk Kliniczny Online

Dietetyk Kliniczny Kraków Alicja Król

Kilka słów o mnie

Cześć, jestem Alicja Król – dietetyk kliniczny w Krakowie. Poznaj moją filozofię zdrowego żywienia.

Z pasji i wykształcenia jestem dietetykiem klinicznym z Krakowa. Moja praca dyplomowa o żywieniu w chorobach zapalnych jelit utwierdziła mnie w przekonaniu, że żywienie chorobach przewlekłych i chorobach jelit, to moja droga. Wciąż głodna wiedzy nieustannie aktualizuję ją na kursach i uczestnicząc w konferencjach. 👩🏻‍🏫

Moja miłość do pysznego jedzenia motywuje mnie do odczarowania mitu niesmacznej, drogiej i rygorystycznej diety jako jedynej metody skutecznego odchudzania i odzyskania zdrowia 🥰 Kocham gotować, piec i tworzyć przepisy na zdrowsze wersje klasycznych smakołyków 🤭 Równolegle działam na rzecz cateringów dietetycznych i zajmuje się żywieniem klinicznym.

Ale dieta to nie wszystko by osiągnąć długotrwały efekt. Przekonałam się o tym na własnej skórze zmagając się z otyłością, zaburzeniami hormonalnymi, insulinoopornością i kompulsywnym objadaniem jednocześnie zajeżdżając się na siłowni 😔 Dopiero połączenie elastycznej diety, stylu życia, snu, regeneracji i „czysta głowa” przyniosło efekt „wow!”. To cenne z perspektywy czasu doświadczenie pozwala mi w zupełnie inny sposób spojrzeć na trudności z jakimi mierzą się moi pacjenci i skuteczniej dobierać metody działania.
Każdy z nas jest inny, niesie inny bagaż doświadczeń, dlatego w pełni indywidualne i interdyscyplinarne podejście, to klucz do Twojego zdrowia.

Miło mi powitać Cię na mojej stronie. Mam nadzieję, że znajdziesz tu wszystko czego potrzebujesz, by odzyskać zdrowie, energie i wymarzoną sylwetkę. 💪

Zapraszam Cię rownież na moje social media, gdzie dzielę się darmową wiedzą i gdzie możesz lepiej mnie poznać😉

Dlaczego ja?

Zdjęcie Alicji Król Dietetyk Kliniczny Kraków
Podpis dietetyk z Limanowej Alicji Król

Alicja Król

Dietetyk kliniczny — Kraków, Limanowa i online

Dobry dietetyk z Krakowa

Umów się na konsultację z dietetykiem klinicznym w Krakowie lub online i zacznij dietę bez wyrzeczeń

Wiesz, że aż 80% osób będących na klasycznej rygorystycznej „diecie” wraca do wyjściowej masy ciała nawet w ciągu roku?!🙀

Masz podobne doświadczenia, które blokują Cię przed podjęciem kolejnej próby odchudzania? A może czujesz się niewolnikiem diety? To znak, że potrzebujesz innej strategii. Przestań wpisywać się w schematy, które do Ciebie nie pasują! Umów się na konsultację online.

0%

Dieta i Ćwiczenia

Nawyki zbudowane w oparciu o elastyczność żywieniową i ćwiczenia, które lubisz, to najlepsze narzędzie w skutecznym odchudzaniu 🤗 Wszystkiego Cię nauczę!

0%

Psychika w diecie

Nie utrzymasz diety bez odpowiedniego podejścia! 👉 Twoje zasoby psychoenergetyczne determinują realizację celów. Pomogę Ci odzyskać kontrolę nad jedzeniem!

3 poziomy do skutecznej diety od dietetyka w Krakowie i zmiana nawyków żywieniowych w trakcie opieki

Indywidualna strategia
40%
Model iteracyjny
75%
Konsekwencja działania
100%

Alicja Król dietetyk — opinie

100% zadowolonych opinii

W trakcie konsultacji dietetycznych zarówno tych stacjonarnych Krakowie lub Limanowej, jak i zdalnych online pomogłam już bardzo wielu osobom z różnymi problemami natury żywieniowej i psychodietetycznej.  Dołącz do grona zadowolonych i umów się na pierwszą konsultację dietetyczną.

Magdalena, Google
Magdalena, Google

Opieka dietetyka online

Ze wsparcia dietetycznego Alicji korzystam od około roku. Uczę się od niej jak jeść zdrowiej, a przy okazji znacznie lepiej teraz gotuję. Nie czuję monotonii stosując się do zaleceń i to jest na pewno fajne. Ale dla mnie najważniejsze jest jednak to, że widzę po sobie efekty tej współpracy. Dziękuję!

Tomek, Google
Tomek, Google

Odchudzanie/Dietetyka sportowa

Dieta i strategia idealnie ułożona pode mnie. Jem normalnie, czasami na mieście, bez zbędnych udziwnień (…). Razem pokonaliśmy 20 kg bez uszczerbku na zdrowiu i jeszcze kilka przed nami. Praca z Alicją, to czysty profesjonalizm, ogrom wiedzy, świetna opieka i przede wszystkim dużo humoru. Zawsze rozwiewa wszystkie moje wątpliwości, a kiedy trzeba potrafi zmotywować do ruszenia czterech liter i podbudować. Naprawdę polecam! 😀

Marzena, Znany Lekarz
Marzena, Znany Lekarz

Choroba Hashimoto

Gorąco polecam Panią Dietetyk. Wizyta w bardzo miłej i komfortowej atmosferze. Pani Alicja przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, zapoznała się z wynikami moich badań i przygotowała dla mnie indywidualny program odżywiania, wyjaśniając wszystkie jego aspekty.

W czym jako dietetyk kliniczny, mogę Ci pomóc?

Jako dietetyk kliniczny specjalizuję się w chorobach jelit oraz psychodietetyce. Wspólnie ustalimy i osiągniemy Twój cel żywieniowy! Skorzystaj z oferty dietetyka w Limanowej: dieta od dietetyka, przedłużona opieka dietetyczna lub zadzwoń +48 571-877-951 i umów się na pierwszą konsultację.